Årets første poeng tap for Gresvik jr , KM avd . 02

Nok en hjemme kamp, og Borgen var motstander på Kunstgresset i Trondalen. Etter en fantastisk start på sesongen , jaktet vi ny tre poenger mot ett lag vi på forhånd trodde vi skulle ha en fair sjanse mot.

Nok en seier for juniorlaget! KM AVD 2

23.04.2013 var det juniorlagets andre kamp for sesongen, og etter en god seriestart mot Lervik hjemme forrige uke ( 4-1 ) var forventningene høye før årets første bortekamp,spilt i Trondalen, mot Råde.

Dugnad Saltmesteren

Mandag 17/12 kl 17.30

Oppgavefordeling rundt juniolaget

Trener, lagleder, oppmann, etc. Her følger en oversikt over ansvarfordeling av arbeidsoppgaver denne sesongen.

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

24.09 17:00 Eidsberg stadion B
Eidsberg - Gresvik IF G19-2 -
11.10 20:00 Trondalen Kunstgress H
Gresvik IF G19-2 - Rakkestad -
20.09 20:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik IF G19-2 - Drøbak-Frogn 2 4 - 1  
15.09 19:00 Trøgstad KG B  
Trøgstad/Båstad - Gresvik IF G19-2 4 - 1  
06.09 20:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik IF G19-2 - Kvik Halden 2* 4 - 2  
31.08 20:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik IF G19-2 - Spydeberg 2 4 - 1  
30.08 20:00 B  
Askim FK - Gresvik G19-1 -  
11.10 20:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik IF G19-2 - Rakkestad -  
24.09 17:00 Eidsberg stadion B  
Eidsberg - Gresvik IF G19-2 -  
20.09 20:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik IF G19-2 - Drøbak-Frogn 2 4 - 1  
15.09 19:00 Trøgstad KG B  
Trøgstad/Båstad - Gresvik IF G19-2 4 - 1  
06.09 20:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik IF G19-2 - Kvik Halden 2* 4 - 2  
31.08 20:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik IF G19-2 - Spydeberg 2 4 - 1  
30.08 20:00 B  
Askim FK - Gresvik G19-1 -  
24.08 18:30 Trondalen H  
Gresvik G19-1 - Torp -  
24.08 18:00 Rygge trf. 2 B  
Rygge 2 - Gresvik IF G19-2 3 - 7  
16.08 20:00 B  
Sarpsborg FK 2 - Gresvik G19-1 -  
28.07 19:30 Trondalen H  
Gresvik G19-1 - Lisleby -  
26.06 18:30 Trondalen H  
Gresvik G19-1 - Kråkerøy 2 -  
22.06 20:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik G19-1 - Råde 2 -  
21.06 20:00 Rakkestad st KG B  
Rakkestad - Gresvik IF G19-2 2 - 5  
16.06 19:00 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik IF G19-2 - Eidsberg 13 - 2  
14.06 20:00 Rolvsøy Arena (KG) B  
Rolvsøy IF - Gresvik G19-1 -  
11.06 14:30 B  
Sprint-Jeløy 2 - Gresvik G19-1 -  
07.06 20:00 Frogn KG B  
Drøbak-Frogn 2 - Gresvik IF G19-2 4 - 0  
31.05 20:00 Trondalen H  
Gresvik IF G19-2 - Trøgstad/Båstad 1 - 3  
24.05 19:15 Trondalen H  
Gresvik G19-1 - Ås 2 - 3  
21.05 19:30 Strupe KG 11er (9er B) B  
Kvik Halden 2* - Gresvik IF G19-2 3 - 3  
11.05 19:15 Trondalen H  
Gresvik G19-1 - Rygge 0 - 5  
04.05 20:00 Spydeberg stadion KG B  
Spydeberg 2 - Gresvik IF G19-2 5 - 0  
03.05 20:00 Melløs kunstgress B  
Moss - Gresvik G19-1 7 - 0  
24.04 18:45 Trondalen H  
Gresvik IF G19-2 - Rygge 2 1 - 5  
29.03 18:30 Sandbakken kunstgress B  
Borgen - Gresvik G19-1 5 - 1  
22.03 19:30 Trondalen Kunstgress H  
Gresvik G19-1 - Sarpsborg FK 2 3 - 1  
08.03 20:00 Moa KG B  
Greåker - Gresvik G19-1 2 - 0  
15.02 19:30 B  
Rygge - Gresvik G19-1 2 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products