KONTAKTINFORMASJON GRESVIK IF – OPPDATERT 15.07. 2021

HOVEDSTYRET 2021

 

Leder Tormod Hermansen 918 04 210 tormher@online.no
Nestleder Roy H. Jacobsen 908 89 454 rohj@hotmail.no
Sekretær Marianne Antonsen 901 87 028 mar-ant2@online.no
Økonomiansvarlig Eilen Halvorsen 993 12 426 eilengressvik@gmail.com
Styremedlem Fotball Arnie Johannesen 971 64 892 arnie.johannessen@gmail.com
Styremedlem Håndball Knut Gulbrandsen 911 16 373 knut.gulbrandsen@snaeurope.com
Styremedlem Sykkel Hanne Holmstrøm Karlsen 900 36 852 hanne.holmstrom@gmail.com
Styremedlem Barneidrett Asbjørn Johansen 459 77 823 ajo@stormelektro.no
Styremedlem GIF-joggen Thor Gjerløw 951 48 899 tgjerlow@online.no

 

ANSATTE

Daglig leder (100 %) Morten Helminsen 932 78 333 kontoret@gresvikif.no
Renhold (20 %) Heidi Knudsen 980 65 240
Informasjons og samfunnskontakt (100 %) Frode Holstad Hansen 906 01 080 frode@gresvikif.no

 

FOTBALL

Fotballstyret

Leder Fotballavdelingen Arnie Johannesen 971 64 892 arnie.johannessen@gmail.com
Nestleder Karin P Martinsen 412 61 923 karinpmartinsen@gmail.com
Styremedlem Eilen Halvorsen 993 12 426 eilengressvik@gmail.com
Styremedlem – Sportslig leder Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net
Styremedlem –

Ungdomsleder

Robert Frorud 977 07 230 Robert.frorud@solid.no
Styremedlem Morten Hanssen 997 19 460 m-johanh@online.no
Styremedlem Grete Pettersen 909 59 237 greteekristin@yahoo.no
Dommerkontakt / Fairplayansvarlig Tor Atle Åslie 915 22 916 sjefs_tor@hotmail.com

 

Fotball Trenerkoordinatorer

Trenerkoordinator Joar Dahle 915 53 239 joarda@online.no
Keepertrener Samuel Dirscher (Innleid fra FFK)
Spesialtrener Vidar Kristoffersen 905 89 609

 

Fotball Miljøkontakt

Miljøkontakt Monicka Hegge 452 60 488 monicka@minwebside.no

 

Fotball Trenere, Lagledere, Kontaktpersoner

Old Boys Lagleder Jon Olsen 911 47 519

 

Senior Trener Mads Vallestrand 909 31 507 mads.vallestrand@brennes.no
Kontaktperson Senior Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net

 

Trener Junior KM Tore Martinsen 412 04 752 Tore@advokat-bm.no
Kontaktperson Jr KM Espen Eldal 482 92 424 Espeneldal@hotmail.com

 

Trener Junior Bredde Tore Martinsen 412 04 752 Tore@advokat-bm.no
Kontaktperson Jr Bredde Casper Frorud 906 76 882

 

Trener Gutt 16 Mads Vallestrand 909 31 507 mads.vallestrand@brennes.no
Kontaktperson Gutt 16 Espen Midtfjeld 951 59 687 espenm@viken.no

 

Trener Gutt 15/16 Bredde Mads Vallestrand 909 31 507 mads.vallestrand@brennes.no
Kontaktperson Gutt 15/16 Bredde Espen Midtfjeld 951 59 687 espenm@viken.no

 

Trener Gutt 14 KM Per Arne Andreassen 406 38 827 pekkyand@gmail.com
Lagleder Gutt 14 KM Trond Hermansen 901 96 675 Trond.hermansen@rpc-superfos.com
Kontaktperson Gutt 14 KM Henning Olsen 905 48 960 Henning.olsen@vg.no

 

Trener Gutt 13/14 Bredde Per Arne Andreassen 406 38 827 pekkyand@gmail.com
Lagleder Gutt 13/14 Bredde Trond Hermansen 901 96 675 Trond.hermansen@rpc-superfos.com
Kontaktperson Gutt 13/14 Bredde Henning Olsen 905 48 960 Henning.olsen@vg.no

 

Trener Jenter 14/15 KM Hans Martin Skari-Hansen 900 97 430 Skari-hansen@sparepartner.no
Kontaktperson Jenter 14/15 KM Tor Arne Borg 924 56 418 torarne@uteplassen.no

 

Trener Jenter 14/15 Bredde Einar Lie 473 00 011 kamala@bronson.no
Kontaktperson Jenter 14/15 Bredde Tor Arne Borg 924 56 418 torarne@uteplassen.no

 

Trener Gutter 13 KM Hans Martin Skari-Hansen 900 97 430 Skari-hansen@sparepartner.no
Kontaktperson Gutter 13 KM June Julusmoen 412 20 602 june@exakt-regnskap.no

 

Trener Gutt 12 Blå Frode Johansen 414 19 661 Froderene.johansen@bos.no
Kontaktperson Gutter 12 Blå June Julusmoen 412 20 602 june@exakt-regnskap.no

 

Trener Gutt 12 Hvit Bernhard Fog 403 28 509 bfog77@gmail.com
Kontaktperson Gutter 12 Hvit June Julusmoen 412 20 602 june@exakt-regnskap.no

 

Trener Jenter 12 Blå Even Solerød 905 39 840 evesole@online.no
Kontaktperson Jenter 12 Blå Ole Jørgen Holøs

 

Trener Jenter 12 Hvit Even Solerød 905 39 840 evesole@online.no
Kontaktperson Jenter 12 Hvit Ole Jørgen Holøs

 

Trener Gutt 11 Blå Andreas Johnson 400 41 312 Andreas.johnson@gmail.com
Lagleder Gutt 11 Blå Linda Kristine Karlsen 909 31 135
Kontaktperson Gutt 11 Blå Fredrik Bjørnstad 922 62 188

 

Trener Gutt 11 Hvit Mads Vallestrand 909 31 507 mads.vallestrand@brennes.no
Kontaktperson Gutt 11 Hvit Dan Mario Røian 451 51 111 dmr@gronnjobb.no

 

Trener Gutt 10 Blå og Hvit Mads Vallestrand 909 31 507 mads.vallestrand@brennes.no
Kontaktperson Gutt 10 Blå og Hvit Dan Mario Røian 451 51 111 dmr@gronnjobb.no

 

Trener Gutt 9 Blå og Hvit Cecilie Andresen 977 61 241

 

cecvnils@online.no
Lagleder Gutt 9 Blå og Hvit Marianne Storm 995 14 266 Loken_40@hotmail.com

 

Trener Gutt 9 år Rød Simen Skaara 918 02 667 simeskaara@gmail.com
Lagleder Gutt 9 år Rød Marianne Storm 995 14 266 Loken_40@hotmail.com

 

Trener Gutt 8
Lagleder Gutt 8 Magnus Pettersen 993 70 190 magnus@trucktech.no

  

HÅNDBALL

Håndballstyret

Leder Håndballavdelingen Knut Gulbrandsen 911 16 373 knut.gulbrandsen@snaeurope.com
Styremedlem – Dugnad, kiosk kontakt Susanne Hansen (HJ07) 991 68 667 suhansen@online.no
Styremedlem – Arrangements- og oppstartsansvarlig Trond Sveberg (HJ03, HJ09) 913 61 327 trosvebe@online.no

 

Styremedlem Karoline B. Helminsen
(Trener HJ04)
934 46 549 karo.hel@hotmail.com
Styremedlem – Dommerkontakt og
Barnekamp veileder
Kristoffer Helminsen 986 43 006 kristofferhelminsen@gmail.com
Styremedlem Magne Wiklund 918 22 918 magnewiklund@gmail.com

 

Håndball Trenerkoordinatorer

Trenerkoordinator 13-19 år Jan Erik Fossum Jr. 473 34 783 fossum.jr@gmail.com
Trenerkoordinator yngre årganger tom 12 år Karoline B. Helminsen 934 46 549 karo.hel@hotmail.com

 

 

Håndball Miljøkontakt

Miljøkontakt Håndball Stina Agerup 951 71 757 stagerup@online.no

 

Håndball Kontaktpersoner / Lagledere / Trenere

Senior Damer  Lagleder Silje Halvorsen   Silje.marie.halvorsen@hotmail.com
Senior Damer  Trener Martine Anthonsen 904 73 448 Martine_A_94@hotmail.com

 

Jenter 2003 Lagleder Malin Vegarud 951 67 767  
Jenter 2003 Lagleder Henrik Andreassen 930 42 411 bmw@fredfiber.net
Jenter 2003 Hovedtrener Veronica Sævold 924 88 366 Veronica.s@hotmail.no

 

Jenter 2005 Lagleder Kathrine Daae Hoff 922 26 326 kdhoff@broadpark.no
Jenter 2005 – Hjelpetrener Tonje Hurrød Larsen 909 39 218 tonjehurrdlarsen@gmail.com

 

Jenter 2006 Dugnad Tina Mari Ruud Helminsen 468 18 734  
Jenter 2006 Hovedtrener Jan Erik Fossum Jr 473 34 783 fossum.jr@gmail.com

 

Jenter 2007 Lagleder Susanne Hansen 991 68 667 suhansen@online.no
Jenter 2007 Trener Jan Erik Fossum Jr 473 34 783 fossum.jr@gmail.com

 

Jenter 2008 Lagleder Vidar Jensen 957 99 119 Kjel-je3@online.no
Jenter 2008 Hovedtrener Karoline Bjerketvedt Helminsen 934 46 549 karo.hel@hotmail.com
Jenter 2008 Hjelpetrener/Lagleder Cathrine Stabell Mikalsen 482 99 029 c.stabell@hotmail.com
Jenter 08  Hjelpetrener/Lagleder Kjersti Irene Karlsen 976 09 607 Kjersti1975@live.no

 

Jenter 2009  Lagleder Trond Sveberg 913 61 327 trosvebe@online.no

tsv@bama.no

Jenter 2009 Trener Kristoffer Helminsen 986 43 006 kristofferhelminsen@gmail.com
Jenter 2009  Lagleder/trener Nina Asbjørnsen 977 61 276 Nina.asbjornsen83@gmail.com
Jenter 2009 Hjelpetrener Ole-Petter Edvartsen 990 25 493 Olepetter59@hotmail.com
Jenter 2009 Hjelpetrener Tor Arne Haugo 415 17 661 Tor.arne.haugo@dahles-auto.no
Jenter 2009 Lagleder/trener Elisabeth Andresen 980 10 301 lenafjellet@hotmail.com

 

Jenter 2010

Lagleder

Lill Mari Ullerud 995 05 860 lul@sifag.no
Jenter 2010 Lagleder Magne Wiklund 918 22 918 magnewiklund@gmail.com
Jenter 2010

Trener

Kaja Næss Kaja.naess@gmail.com
Jenter 2011

Lagleder

Lars Erik Klaussen 917 77 675 larsekl@online.no
Jenter 2011, Trener Ann-Christin Schanche 991 03 385
Jenter 2012 Lagleder Asbjørn Johansen 459 77 823 ajo@stormelektro.no
Jenter 2012 Trener Magnus Hagen 454 77 516 Magnus.hagen@wilo

SYKKEL

Leder Sykkelavdelingen Hanne Holmstrøm Karlsen 900 36 852 hanne.holmstrom@gmail.com
Nestleder Rasmus Leiro 482 99 021 rasmus.leiro@gmail.com
Sekretær Marius Larsen 916 73 617 mariusl@gmail.com
Styremedlem Pål Valbjørk 908 50 630 pal.valbjork@gmail.com
Styremedlem Thomas Lund Sigdestad 982 36 011 tsi@enonic.com
Styremedlem Siv Elisabeth Nygaard 476 30 745 seli-ny@online.no

 

BARNEIDRETT

Leder Barneidrettsgruppa Asbjørn Johansen 459 77 823 ajo@stormelektro.no
Styremedlem Dan Mario Røian
Styremedlem Magnus Pettersen 993 70 190 magnus@trucktech.no
Styremedlem Julie Rydin Hansen 957 99 699 julierydin@gmail.com
Styremedlem Thomas Johnson 932 47 174 Thomas.a.johnsen@hotmail.com
Styremedlem Tor-Kristian Gulbrandsen
Styremedlem Line Johansen
Fagansvarlig Barneidrett Silje Lægreid 482 73 619 silje_legreid@hotmail.com

 

Lagledere og trenere

Gutter 2013 – Hovedtrener Pål Vermedal 482 09 700 Pal.Vermedal@gjensidige.no
Gutter 2013 – Hjelpetrener Elisabeth Dahl 930 08 727 telisabethdahl@hotmail.com
Gutter 2013 – Hjelpetrener Ole Morten Pettersen 414 37 554 Opettersen55@gmail.com
Gutter 2013 – Hjelpetrener Chia Haji Abbasi 481 97 322 Chiahajiabbasi@gmail.com
Gutter 2013 – Hjelpetrener Marius Belstad 414 18 040 mariusbelstad@hotmail.com
Gutter 2013 – Hjelpetrener Terje Johansen 994 49 365 Terjejohansen09@icloud.com
Gutter 2013 – Hjelpetrener Bente Hatlelid 957 97 766 bentehatlelid519@hotmail.com
Gutter 2013 – Hjelpetrener Sara Berg 905 52 849 saraheleneberg@outlook.com
Jenter 2013 – Lagleder Thomas Johnsen 932 47 174 Thomas.a.johnsen@hotmail.com
Jenter 2013 – Hovedtrener Hanne Karlsen 976 98 134 Hanneak@ostfoldfk.no
Jenter 2013 – Hjelpetrener Thomas Johnsen 932 47 174 Thomas.a.johnsen@hotmail.com
Jenter 2013 – Hjelpetrener Kent Simonsen 977 98 410 Kentsimonsen@hotmail.com
Jenter 2013 – Hjelpetrener Ole Jonny Andersen 913 02 621 Ole-jonny-andersen@meny.no
Jenter 2013 – Hjelpetrener Tina Helle 980 24 664 Tinahelle@yahoo.com
Gutter 2014 Lagleder Julie Rydin Hansen 957 99 699 julierydin@gmail.com
Gutter 2014 – Hovedtrener Pål Christian Dahlby 913 77 711 dahlby@autodata-as.no
Gutter 2014 – Trener Camilla Dahle 402 32 272 camdahle@online.no
Gutter 2014 – Trener Stine Andersen 959 79 419 stinemichalsen@hotmail.com
Gutter 2014 – Trener Martin Didrichsen 951 01 923 mdidrich@hotmail.com
Gutter 2014 – Trener Lena Gjølberg 977 72 073 lenagjol@live.no
Gutter 2014 – Trener Terje Johansen 994 49 365 terjejohansen09@icloud.com
Gutter 2014 – Trener Henrik Forsetlund 982 10 292 henrikforsetlund@gmail.com
Jenter 2014 Lagleder Tor-Kristian Gulbrandsen
2015 Mix Lagleder Silje Lægreid 482 73 619 Silje_legreid@hotmail.com
2015 Mix Hovedtrener Silje Lægreid 482 73 619 Silje_legreid@hotmail.com
2015 Mix Trener Anita Åsen 922 20 987 Anitaaasen@gmail.com
2015 Mix Trener Cathrine Mikaelsen 977 37 900 Cmikaelsen@yahoo.no
2015 Mix Trener Frode Bjørland 924 35 878 Frodebjorland@hotmail.com
2015 Mix Trener Madeleine Næss Kristiansen 970 18 330 Naess_89@hotmail.com
2015 Mix Trener Magnus Hagen 454 77 516 Magnusnysethhagen@gmail.com
2015 Mix Trener Maiken Rosenvinge 984 95 946 Maiken.rosenvinge@outlook.co
2015 Mix Trener Rune Solbrekke 971 16 737 Runesolbrekke@hotmail.com
2015 Mix Trener Simen Sandvik 913 37 507 Simensandvik@icloud.com

 

GIF-JOGGEN

Leder Roar Olsen 950 36 260 roarstuols@gmail.com
Styremedlem Thor Gjerløw 952 48 899 tgjerlow@online.no
Styremedlem Freddy Norenberg 992 46 336 norenber@online.no
Styremedlem Bengt Ove Gulland 473 71 213

 

RÅD, UTVALG, GRUPPER OG KOMITEER

Medaljeråd (Valgt for 3 år i 2019)

Leder Kjell Ådne Hansen 905 25 112
Medlem Gunnar Femtehjell 952 84 755
Medlem Kåre Johansen 954 99 664
Medlem Arve Paulsen 416 92 800
Medlem Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net

 

Husstyret

Leder Husstyret Morten Helminsen 932 78 333 kontoret@gresvikif.no
Medlem Arve Paulsen 416 92 800
Medlem Kåre Johansen 954 99 664
Medlem Gunnar Femtehjell 952 84 755
Medlem Einar Torgersen 988 61 259
Medlem Dag Jostem 473 81 792

 

 

Valgkomite

Leder Eilev Pettersen 957 67 228 eilev.pettersen@gmail.com
Medlem Fotball Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net
Medlem Håndball Stig Grønvold 934 96 148
Varamedlem Linn-Anett Larsen

 

Kontrollkomité

Medlem Lillian Ovell 970 47 380  
Medlem Hilde Rossing 924 05 374 hiro@cowi.no
Varamedlem Kjetil Føreid 990 94 986 kforeid@online.no

 

Webgruppe

Leder Morten Helminsen 932 78 333 kontoret@gresvikif.no
Medlem Frode Holstad Hansen 906 01 080 frode@gresvikif.no

gressvikingen@gresvikif.no

Medlem Kjetil Føreid 990 94 986 kforeid@online.no
Medlem Rune Solbrekke 971 16 737 runesolbrekke@hotmail.com
Medlem Gudmundur Hallur Kjartansson 922 97 492 kjartans@online.no

 

Markedsutvalg

Leder Frode Holstad Hansen 906 01 080 frode@gresvikif.no

gressvikingen@gresvikif.no

Medlem Rune Solbrekke 971 16 737 runesolbrekke@hotmail.com
Medlem Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net
Medlem Lasse Steve